Neoveská družinaNeoveská družina

Vítejte

Stránky kompletně přesunuty na adresu http://rpg.ctibor.brancik.cz!

Drak v průvodci světem horohvozdským, kudy své kroky ubírá Neoveská družina neoveská. Objevte hluboké lesy Hvozdu obývané záhadnými a nevypočitatelnými elfy. Vystoupejte až na vrchol Zuborože, kde ve slujích přebývají poslední obři. Zavítejte na širé stepi Planiska, kde se v slunci lesknou hřívy koní. Lodí můžete vyrazit na ostrov Lesnici, který vás omámí tísícem druhů koření. Pro ty, kdož hledají kouzlo poznání a rozvoje ducha, exituje zahádné Meziříčí, kde se soustřeďují mniši různých vyznání a sepisují svá mudrosloví.

Čekají vás cesty prostorem i časem, ale hlavně fantazií. Tak neváhejte, seberte svou výstroj, k pasu připevněte meč, do ruky vemte hůl a vyražte na cestu za vůní borovic a medem divokých včel.

Svět je tvořen kolektivem, jenž se nazývá Neoveská družina. Jsme skupina několika málo lidí z jižní Moravy, jejichž jedním koníčkem je i hraní si. Pro svoji zábavu používáme svoji vlastní fantasii a necháváme pobíhat v alternativní realitě fiktivní postavy, píšeme vlastní dějiny...

Dříve jsme, asi jako všichni začínali na Dračím Doupěti a přes krátkou epizodu s Dračím Doupětem Plus jsme se dostali až k FATE. Příběhově orientovanému systému, který nyní přizpůsobujeme a dotváříme pro náš svět.

Veškerý obsah na těchto stránkách stránkách můžete libovolně kopírovat a modifikovat pro svoji potřebu (i komerční využití) pokud uvedete tyto naše stránky jako svůj zdroj. Pro podrobnosti klikněte na první odkaz zleva v patičce.

Spusta obsahu ještě není dokončena. Všechny odkazy, které jsou červené jsou však buď již načnuté nebo dokonce hotové popisy rozličných součástí našeho světa, družinového hraní a dalších záležitostí. Stránky pod modrými odkazy čekají na zpracování. Kromě toho píšeme sporadicky do deníku - blogu.

Na těchto stránkách vám přeji za celou družinu hezké počtení.

Korhul

Tyto stránky také hostují projekt ThiefPlugIn, který má za cíl vytvořit sadu pravidel pro dokonalé loupežení, okrádání, zabíjení zezadu a další podobné zlodějské fintičky, však to znáte. Neváhejte a zapojte se!

Nejnovější novinka

Novinky v blogu

Blogy byly reorganizovány v jeden. Stejně tak byl přidán kód, aby jste si mohli RSS z nich přidat do své čtečky (skrze tu oanžovou ikonku, co má váš prohlížeč někde v rohu).

Zároveň přibyl nový článek o magii.

→ Read more...

· 2007/05/22 20:42 · Korhul

uvod.txt · Poslední úprava: 2010/10/22 22:30 autor: korhul